Navigation Menu+

Tartu Korvpallikool 45

TKK 45 KOKKUVÕTE, PILDID JA VIDEO!

Tartu korvpallikooli 45. juubel on nüüdseks möödanik ja on paras aeg meenutada, mis 8. juunil toimus.

Kuna tegemist on korvpalliga, siis natuke statistikat ka:

* Õhutemperatuur väljas oli keskmiselt 29 kraadi.

* 2019.a üritusest võttis osa 253 inimest (2014.a 328 inimest).

* Kohal oli 13 treenerit!

* Jörgen Õigus pani järjest 101 vabiviset, suvi on ees, tehke järgi.

* Baarikäive oli 3643€, mis tähendab, et eestlased tarbivad vähem, mis on hea (2014.a 4233€).

* Toomas Kandimaa on 2019. aasta viskekunn ja viis kivi kivi haaval koju HUUM kerise. Aitäh Huum!

Kokkuvõtvalt tuleb tõdeda, et soe suvi viis nii mõnegi meist enne üritust rannaliivale lösutama, mitte kaaslastega 34-kraadisesse võimlasse higistama ning rassima. Okei, mõned kasvatasid kodudes ka lapsi – arusaadav, ka järelkasvu on vaja toota :)!

TKK 45 KOKKUTULEKU PILDID SIIN ja vilistlase Juhan Voolaidi pildid SIIN!

ROCK tuli taas!
Selle aasta juubeliürituse lisateemaks oli Tartu korvpallile uue hingamise andmine, mille nurgakiviks oli Rock Tartu loomine. Rock Tartu vedajate soov on, et kõik korvpallikooli vilistlased, kes tunnevad huvi taas kaasa rääkida Tartu korvpalli arengus, liituksid Rockiga, liituda saad siin! Tere tulemast!

Alates 5. juunist on liitunud juba 393 inimest ning klubi vedajate eesmärk on suve lõpuks minimaalselt 500 liiget ja kevadeks 2020.a 1000+ liiget. Kogukonna jõul on tehtud maailmas vingeid asju, miks ei võiks meiegi?

Ega rohkem ei kiusagi teid. Aitäh, et tulite ja kohtumiseni järgmisel korral, kellega varem ei trehva.

Eraldi tänu kõikidele sponsoritele, kes õla alla panid, sest ilma teieta see üritus ei toimuks.

Aitäh!
TERASTEENUS, HUUM, TARTAL, EST NETWORKS, VIRU KIVI, EST FACADE, IMID, KIVI BAAR, TRINITI, SPORTLAND, CHK, TEEARU GRUPP, HARVIA, LIVIKO, IKODOR, MILEEDI, PVK TRADING, RUUT DISAIN, SAKU, SALVEST, TRÜKISED OÜ, VUDILA, MÄNNIKÄBI JA PUIT OÜ, AS PK OLIVER

TKK 50 tuleb aastal 2024 ja nime all “LAAGER”!
Tee juba varakult endale kalendrisse ristike, sest see saab olema veel legendaarsem kokkutulek kui varasemad!

TKK 45 – ROCK IS BACK VIDEO

PEATSE KOHTUMISENI!

LISA:

Meenuta TKK 40 juubelit, vaata videot!

Toeta SA Tartu korvpallikooli treenererid

TEE PÜSIKORRALDUS JUBA TÄNA!

5€ ostekorraldus on hetkel kõige populaarsem, täname kõiki toetajaid, kes korralduse juba teinud.

SA TKK REKVISIIDID:

SA TARTU KORVPALLIKOOL