Navigation Menu+

Tartu Korvpallikool 45

TKK 45 – Rock is back!

Tule ja tähistame üheskoos Tartu korvpallikooli  45. juubelit!

Kõik korvpallisõbrad, fännid ja sponsorid üle Eesti on oodatud 8. juunil tähistama Tartu korvpallikooli 45. juubelit!

Meil kõigil on oma igapäevaelu, kus käime tööl, kasvatame lapsi ja toimetame. Päevast päeva, nädalast nädalasse, kõik kordub… Mõnikord aga meenub meile midagi, mis toob muige suule ja naeratuse näole :)On aeg hakata sättima…ikka vassakuga! Vaata kuidas Rocky seda teeb!

Ürituse näol on tegemist aasta suurima korvpallipeoga, kus tänatakse ja meenutatakse Tartu korvpallikooli endiseid ja praeguseid treenereid.

See saab olema ajalooline päev, mil keerame Tartu korvpallis ühiselt uue lehekülje. Kuidas?  Tule kohale, vaata ise ja oleme koos osa ajaloost!

Sõbralik korvpalliturniir erinevate aastakäikude vahel toimub Turu tn 8 spordihoones, algusega kell 9:00.

Õhtul on kõik oodatud koos pidutsema ja muljetama pidulikule banketile, algusega kell 20:00.

Piletid eelmüügist kuni 31. mai 30€

kohapeal 35€.

Pileti saad osta tehes ülekande SA TKK kontole.

Kirjelduse reale lisa oma nimi ja aastakäik. (külalistel lisada selgitusse külaline või fänn)

NB! Rock korvpalliklubiga liitujatele pilet 20€ (maksa 20€ SA TKK kontole, selgitusse lisa Rock liige ja oma nimi) ja liitu Rock Korvpalliklubiga (maska 10€ Rock Korvpalliklubi kontole).

Tutvu ja anna HOOANDJAS  ka hoogu Rocki veebiplatvormile, vaata järgi!

Rekvisiidid:

SA TARTU KORVPALLIKOOL

EE762200221059152872

MAKSMA SWED MAKSMA SEB LHV LUMINOR

Pileti hind sisaldab turniiri korraldust, pidulikku banketti, suupistelauda, tervitusjooki, õhtut täis üllatusi ja põnevaid kohtumisi.

Meenuta TKK 40 juubelit, vaata videot!

TARTU KORVPALLIKOOL 45 KORVPALLITURNIIRI JUHEND JA AJAKAVA

1.Üldiselt mängitakse korvpalli reeglite järgi

Erandid:

1. Mänguaeg alagrupis 2*6 min
2. Mänguaeg finaalides 2*8 min.
3. Mängitakse jooksva ajaga ( iga poolaja viimane minut puhas aeg )
4. Mängu vilistab 1 kohtunik ( finaalides 2 kohtunikku )
5. Igal poolajal saab võtta 30 sekundiks aja maha.
6. Viigilise tulemuse korral mängitakse esimese korvini (palli loosib kohtunik )

7. Mängijad võivad teha neli viga
8. Ebasportlikult käitunud mängija saadetaks koju
9. Väiksel väljakul mängitakse neli nelja vastu (juhul kui ühel võistkonnal on välja panna ainult kolm mängijat, mängitakse kolm kolme vastu).
10.Vahetused toimuvad jooksvalt mängu käigus

NB! Turniir toimub 9:00-16:00 (8. juunil) ja sel aastal on vajadusel võimalik moodustada ka ühisvõistkond endast üks aasta vanemate või aasta noorematega, kuid efektsuse mõttes on ikka eelistatud ühe aastakäigu meeskonnad.

Turniiri kontaktid: info@korvpallikool.ee

Tarmo 5116020

Sheila 53461356

Võistkondi saab registreerida 31. maini!

Telli oma tiimile ühtsed ROCK IS BACK särgid!

Alati Teie, SA TKK

küsimused: info@korvpallikool.ee