Navigation Menu+

SA Tartu Korvpallikool

SA TARTU KORVPALLIKOOLSATKK_logo3

Hea, et keelati ja kästi,
Õpetati, tehti pai.
Hea, et kasvatati hästi –
nõnda lastest asja sai.

Sellise lihtsa luuletusega võiks kokku võtta ammused ajad, kui väisatud sai korvpallikooli, kus kohalikuks  “emaks”  ja “isaks” olid meie armastatud treenerid.

13. veebruaril 2014 asutati Tartus SA TARTU KORVPALLIKOOL (SA TKK), mille eesmärgiks on korvpalli kui spordiala populariseerimine ja endiste ning praeguste treenerite tunnustamine.

Rõhutagem just sõna “tunnustamine”, kuna aastaid hiljem, kui enamus meist käib oma elurada, on paslik vaadata tagasi ning avaldada tänu ja tunnustust meie kallitele treeneritele. Aitäh!

Et tunnustus oleks ka midagi rohkemat väärt kui soojad sõnad ja siiras tänuavaldus, siis on meil, vilistlastel, võimalus teha kord aastas endistele juhendajatele väike kingitus.

Selleks oleme loonud SA TKK, mis võimaldab kõigil vabatahtlikel teha kingitus treeneritele vastavalt igaühe majanduslikele võimalustele ja südametunnistusele. Igakuise otsekorraldusega pangas või ühekordse annetusega toetad Tartu korvpalli, noorte spordialast arengut ja treenerite jätkusuutlikkust ning teotahet.

Üks kord aastas, detsembris, hakkab SA TKK määrama elutööpreemiaid, stipendiume ja toetusi treeneritele, kes on andnud panuse treeneritöös laste kasvatamisele ja õpetamisele. Tunnustatud saavad ka suurimad annetajad.

Kui tunned, et soovid avaldada tänu oma treenerile, siis liitu meiega ja tunnustame ning toetame koos oma juhendajaid, kel meie elus kord nii tähtis roll kanda oli.

TEE PÜSIKORRALDUS JUBA TÄNA

SA TKK REKVISIIDID:

SA TARTU KORVPALLIKOOL

EE762200221059152872

SELGITUS – ANNETUS

SWEDBANK   SEB   NORDEA   SAMPO

SA Tartu Korvpallikool asutamine

IMG_3160

SA Tartu Korvpallikool asutati 13. veebruaril 2014 aastal Tartus, Edgar Grünbergi Notaribüroos. Asutajateks olid vasakult Tarmo Kikerpill, (Notar Edgar Grünberg), Teele Arak, Marek Kaljula, Ronni Neissaar, Margus Tsahkna, Urmas Somelar ja Tanel Tein.