Navigation Menu+

1980 NAISED JA MEHED

P80-01
Ronni Neissaarronnineissaar@gmail.com 
Kuldar Lossmannlossike23@hotmail.com 
Steven Saaristusteven@taufauto.ee
Tambet Lepptambet@metec.ee
Lennart Piirlennartpiir@hotmail.com 
Andre Krullandre.krull@webmedia.ee
Lauri Tein lauritein@hot.ee
Reigo Marosovmaross@hot.ee
Madis Maksmadis.maks@regio.ee
Marek Tuvik 
Heikki Mägi heikki.magi@fitlife.ee
Viljar Solom viljar.solom@gmail.com
Erki Tõppan 
Märt Lumemartlume@gmail.com
Viljar Pärnamäe 
Rain Rannu 
Joonas Varrik 
Margus Unt 
Matis Merivee 
 

Maire Sulg
Priit Paama

1 Comment

  1. Võistlema ei tule, küll aga proovin jõuda õhtusele üritusele. Ja kui eriti hästi läheb, siis ka võistlustele pealtvaatajaks. 😉

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga