Navigation Menu+

1979 NAISED JA MEHED

T79-01
Karin-Liis (Kapp) Haljasteklhaljaste@gmail.com 
Kardri (Parts) Taalfeldkadritaalfeld@hotmail.com 
Helina (Tomann) Esnarhelina13@yahoo.com 
Ave Hamatvalejev aveham@hotmail.com 
Piret Kaljagin pirts25@hot.ee
Piret Kikas piretkikas@hotmail.com
Jana (Iort) Kütt jansa79@hotmail.com 
Merje ( Proosa) Siiro  merjelisa@hotmail.com 
Agne ( Teus) Eible 
Anneli Vetka  
Virge Laaneste  
Margit Leibur 
Kaisa Parkel  
Hedi Männihedi19@hotmail.com

 

Jarko Lustjarko.lust@gmail.com 
Remy Aareremi.aare@sportland.ee
Aigar kristovaldaigar.kristovald@yit.ee
Antti Vasarantti@valgakorvpallikool.ee
Margus Kähri 
Tanel Solman Tanel.solman@olerex.ee
Randar Luts 
Tim Matjus tim@pakkemeister.ee
Indrek Raudsaariraudsaar@yahoo.com
Eero Jakobson eero.jakobson@kliinikum.ee
Veiko Meiternveiko.meitern@gmail.com

 

Kaire Asi
Tõnu Lust

1 Comment

  1. 1979 Treener Tonu Lust

Leave a Reply to Randar Luts Tühista vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga