Navigation Menu+

1973 NAISED JA MEHED

P73-01
Airi Sokk (Siita)airi.sokk@regionaalhaigla.ee
Anne Viirpaluanneke@windowslive.com 
Kairis (Leinus) Ulpkairis@sport24.ee
Maarika (Viiar) Remmert
maarika.remmert@ish.de
Lii (Parts) Rannikulii@arealdisain.ee
Katre Kelder 
Airi Niiloairi.niilo@ut.ee
Erika Rõzova  
Anu Allikas 
Triin Iher 
Evelin Somelar 
Piret Pärnoja  
Pilleriin Paalo  
Heidi (Rajamäe) Volmer
heidivolmer@yahoo.com

 

 
 
Kaupo Martihhin kaupo.martihhin@tartekplus.ee
Jaanus Liivak jaanusliivak@gmail.com
Andrus Renterandrusrenter@hot.ee
Jan Andrejan.andre@sandman.ee
Tauno Pärlitauno.parli@politsei.ee
Arle Mölderarle@metro.ee
Riivo Gendriksonbossrixehitus@gmail.com 
Ivo Rootslaneivo.rootslane@mail.ee
Marek Ettimetti@hot.ee
Jaanus Gimaletdinovjgim73@gmail.com 
Jaanus Soodla 
Hart Mõtsmeeshart@benefit.ee
Toomas Männi

toomas.manni@gmail.com

 Marek Puidak                       marek.puidak@gmail.com


 
 

Aino Hein
Maire Sulg
Paavo Russak

 

 

 
 

1 Comment

  1. Tere! Sain teate eelseisvast pidustusest “Korvpallikool 40”. Sellega seoses asusin ka lehekülge uudistama. Tore on ennast “arhiivist” leida ;-). Paluksin vaid minu meili aadress muuta.
    73 – naised – Maarika (Viiar) Remmert. õige aadress on maarika.remmert@ish.de. Püüan uudistega kursis olla ja asju nii korraldada, et pisustest osa võtta saa. Hoogsat tegutsemist ettevalmistustel. Tervitustega Saksamaalt. Maarika Remmert

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga