Navigation Menu+

1966 NAISED JA MEHED

T66-01
Kaire Asikaire66asi@gmail.com 
Liina Arus liina.arus@gmail.com
Anne Puusaag / Viidalepp 
Regina Nõmme 
Piret Avaste / Paloots 
Anne Tuum 
Pille Juuspillekene@hotmail.com
Krista Kiintok 
Pirje Kasspirjekass@gmail.com
Anneli Kaiv 
Heli Puusaar 
Helle PersitskiHelle@maainfo.ee
Liivi Kõur 
Mai Hiion  
Ülle Sillasoo 
Margit Mägi  
Ruth Kama  
Kaja MustimetsKaja.mustimets@leh.ee
Heli Koortheli.koort@fin.ee
Karin Sillakivi 
Taisi Sinikalda / Hänilane 
Külli Jüriado / Eekkylli.eek@gmail.com

 

Urmas Teppotepslukk@hot.ee
Priidu Tänava 
Tõnu Ummiktonu@dimela.ee 
Priit Nurmsalupriit.nurmsalu@iss.ee
Tarmo Otttarmo@salutary.ee 
Indrek Kõrgeindrek.korge@catwees.ee
Erkki Orgerkki90@hot.ee
Ivar Kundla 
Ott Karolinott@eestitalleks.ee
Aare Kilp 
Orm Naaritsorm.naarits@gmail.com
Jüri Kämärä 
Urmas Karu 
Kalle Norberg 
Jaak Madismäe 
Rain Lõhmus 

 

Elvi Maremäe
Õie Veber

2 Comments

  1. Tore!

  2. Meie treeneriteks olid veel Õie Veber ja Villi Jukk. Mingi aeg, vist päris alguses, oli ka Rein Jalakas.

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga