Navigation Menu+

Mati Kohler

Maire Sulg

6 Comments

1. Sellel pildil oli treeneriks Eha Sügis. Hiljem tulid treeneriteks Tiit Ilver ja pärast Harri Russak

• Seda pilti vaadates tuli mul tunne, et treener Eha Sügise lemmik-õpilaseks oli Pärss.Kahju, et üks ( õpilane ) oli andekam kui ( teine ) treener.

• Huhko Aivole ja Jõgi Peebule mina helistan.Jõksil muidugi ei ole väga palju seost korvpallikooliga. Russak tõi ta Nõo vahelt EPA võimlasse, käis paar korda meie trennis, kutsuti 8-ndasse klassi TSIKKI ja pärast seda tuli paar korda (noorte+juunioride) Euroopa meistriks.Olen Jõksiga ühenduses kogu aeg.
        Minu teada Tartu Korvpallikoolist alates 1974 peale Soku ja Jõgi maailmast toodud medaleid rohkem ei ole. Selles küsimuses võin muidugi eksida. Pafka ( Russak )vist näitas ka Euroopa meistri medalit. Kui keegi teab rohkem medalitest väljaspool NSVL- tu siis oleks hea teada. 1965 aasta poistel on erinevalt teiste aastakäikude ees ette näidata CCCP-i 3.koht noorte B-klassis. Selle medali alla oli suure töö teinud meie treener Harri Russak.

2. kõige esimene 1965.a. poiste treener Raivo Aljaste ja esimesed treeningud toimusid Tartu 1 KK võimas. aasta pole täpselt meeles u.1973/74

3. NB!1965-nda aastakäigu nimekirjast on,vähemalt treener H.Russaku juhendamise ajast,puudu Aivo Huhko ja meie seast lahkunud Ülar Bunder.Olgu talle muld kerge.

4. …ja nimekirjast puudu ka Mati Kohler.

Submit a Comment