Navigation Menu+

1965 NAISED JA MEHED

P65-01
Katrin (Oinus) Tellismäe katrin.tellismae@mnt.ee
Krista (Kool) Kajakkrista.kajak@mail.ee
Piret (Jõemaa) Veri piret.veri@mail.ee
Marika (Kaabel) Drell marikadrell@hot.ee
Kaja (Kõrs) Oolokajaoolo@hot.ee
Kai Kallingkaikalling@hotmail.com
Ülle (Protsin) Kullamaaukullamaa@hotmail.com
Lea (Lattik) Sakslea.saks65@gmail.com
Jaana (Lundelin) Puurjaana@tartuvv@ee
Aune (Vipper) Silleraune.siller@kliinikum.ee
Piia (Siller) Saarpiia.saar@riigikohus.ee
Piret Otspiret.ots@real.edu.ee
Krista (Säde) Zeikkristazeik@gmail.com
Terje (Kukk) ArakTerje.Arak@kliinikum.ee

 

Tiit Tenistetiitteniste01@hot.ee
Teet Suitsteetsu@hot.ee
Jüri Valsivet@hot.ee
Jaak Kibejaa.kibe@gmail.com 
Ahti Rattaseppahti@paradiis.ee
Sven Ilvessvenolux@gmail.com
Asso Arendlassoasso@hot.ee
Riskko Kämäräriskko.kamara@mail.ee
Tarmo Pärsikivitarmoparsikivi@hotmail.com
Priit Mõtsmees 
Peep Jõgi 
Aivo Huhko 
Ülar Bunder 
Mati Kohler 

 

Maire Sulg

6 Comments

  1. Sellel pildil oli treeneriks Eha Sügis. Hiljem tulid treeneriteks Tiit Ilver ja pärast Harri Russak

    • Seda pilti vaadates tuli mul tunne, et treener Eha Sügise lemmik-õpilaseks oli Pärss.Kahju, et üks ( õpilane ) oli andekam kui ( teine ) treener.

      • Huhko Aivole ja Jõgi Peebule mina helistan.Jõksil muidugi ei ole väga palju seost korvpallikooliga. Russak tõi ta Nõo vahelt EPA võimlasse, käis paar korda meie trennis, kutsuti 8-ndasse klassi TSIKKI ja pärast seda tuli paar korda (noorte+juunioride) Euroopa meistriks.Olen Jõksiga ühenduses kogu aeg.
        Minu teada Tartu Korvpallikoolist alates 1974 peale Soku ja Jõgi maailmast toodud medaleid rohkem ei ole. Selles küsimuses võin muidugi eksida. Pafka ( Russak )vist näitas ka Euroopa meistri medalit. Kui keegi teab rohkem medalitest väljaspool NSVL- tu siis oleks hea teada. 1965 aasta poistel on erinevalt teiste aastakäikude ees ette näidata CCCP-i 3.koht noorte B-klassis. Selle medali alla oli suure töö teinud meie treener Harri Russak.

  2. kõige esimene 1965.a. poiste treener Raivo Aljaste ja esimesed treeningud toimusid Tartu 1 KK võimas. aasta pole täpselt meeles u.1973/74

  3. NB!1965-nda aastakäigu nimekirjast on,vähemalt treener H.Russaku juhendamise ajast,puudu Aivo Huhko ja meie seast lahkunud Ülar Bunder.Olgu talle muld kerge.

  4. …ja nimekirjast puudu ka Mati Kohler.

Submit a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga